Leden 2009

Artworky a malé obrázky ze hry

31. ledna 2009 v 15:00 | Terka
Na zahraničním VIP mailu, který byl dnes doručen všem registrovaným uživatelům, se objevily dva nové artworky a dva malé obrázky v nízkém rozlišení. Celý zahraniční VIP mail můžete prozkoumat tady.

zdroj: sims3.cz

Nový VIP blog + screenshot

30. ledna 2009 v 14:10 | Terka
Na zahraniční oficiální stránce The Sims 3 byl zveřejněn VIP blog . Kód je 48982. Tento blog je zatím v angličtině. U blogu je i screenshot na kterém je vidět dění v sousedství i krásný motýlek.

zdroj: sims3.cz

Nové scany

30. ledna 2009 v 14:09 | Terka
V časopisu Gamemaster se objevily tři nové screenshoty z The Sims 3. Jsou v nízké kvalitě, jelikož jde pouze o scany, ale i tak stojí za podívání.

zdroj: sims3.cz

CAS (Vytvoř si Simíka) - zcela nové možnosti!

27. ledna 2009 v 19:26 | Terka |  Informace
CAS ("Create a Sim" neboli "Vytvoř si Simíka") je jednou z částí hry Sims 3, která je zcela odlišná od předešlé verze Sims 2. Hráči mají totiž téměř neomezené možnosti. Tvoření a změny jsou jednodušší než ve druhém pokračování a hlavně bez zbytečného nahrávání a čekání. CAS je rozdělen do několika oblastí, které hráč může libovolně upravovat v reálném čase jedním kliknutím. Nebaví vás tvorba Simíka, nevadí! Můžete si zvolit jeden z přednastavených vzhledů nebo kliknout na tlačítko náhodného výběru. Pojďme se podívat blíže na vylepšený CAS:

Základy

Zde si hráč zvolí jméno, příjmení, barvu pleti a upravuje tělesnou strukturu (váhu a velikost svalů). V Sims 3 již hráč nenajde UFO, může si však svého Simíka právě do takového mimozemšťana stylizovat. Jak jsem již zmínila, v základech lze totiž měnit barvu pokožky. Můžete si vybrat ze čtyř barev pokožky, které můžete dále upravovat (odstíny).

Vlasy

Další částí CAS je editor vlasů. Zde si můžete vybrat buď účes, nebo zvolit svému Simíkovi klobouk či čelenku. V oblasti vlasy a doplňky se hráči poprvé setkají s možnostmi volby vlastních textur a barev. Pokud uživatel upřednostňuje účesy bez doplňků, ani tehdy nezůstane o nic ochuzen. Úprava vlasů je v Sims 3 velmi zdařilá. Hráči si mohou vytvářet doslova tisíce různých barev a střihů a vždy se budou odlišovat od ostatních Simíků. Kromě úpravy vlasů si hráči můžou zvolit tvar a barvu obočí. Novinkou je též možnost editace délky řas.

Vzhled

Úpravy obličeje jsou také dost propracované. Není tak jednoduché si vytvořit dokonalou tvář, neboť máme na výběr z pestré palety úprav nosu, úst a očí. Hráč si může upravit vzhled pomocí dvou editorů. Základní - předem nastavené části - a pokročilý, kde si může sám upravit každou část dle vkusu a nálady. V Sims 3 se tvůrci snažili co nejvíce přiblížit realitě. A tím chci říct i tím "nedokonalým", co lidé mají. Vašemu Simíkovi můžete vytvořit znaménko krásy, pihy nebo přidělat vrásky.

Oděv

V této části CAS si může každý hráč zvolit z několika možností. Kromě obrovského výběru oblečení (horní, spodní díly + kompletní oděvy) si může hráč zvolit i boty a ty si upravit podle vlastního vkusu. Zde se opět setkáváme s editorem textur a barev, který je velmi užitečný mimo jiné i pro další úpravu interiéru domu Simíků. Na výběr máte i širokou škálu doplňků (náušnice, punčocháče, hodinky). Hráč si volí několik druhů oblečení dle příležitostí. Ke každému oděvu si může navíc zvolit jiný účes, což je další nesporná výhoda a novinka nového CAS.

Osobnost

Poslední částí CAS je úprava osobnosti Simíka. Vybíráte si zde vlastnosti Simíků, celoživotní přání atd. Chcete, aby Simík byl anti-televizní, hodný a vegetarián? Chcete, aby jeho celoživotním přáním bylo stát se Vládcem zla? To je jen na vás. Měnit můžete i hlas Simíka, vybrat jeho oblíbený pokrm, barvu i oblíbenou hudbu.
Vytvořili jste si Simí domácnost? V Sims 3 si ještě můžete dotvořit vztahy mezi členy domácnosti a hurá do hry!
zdroj: thesims3.ea.com

Nová fakta

27. ledna 2009 v 19:24 | Terka |  Informace
  • Simíkovská nemocnice hraje kromě pracovní budovy i jinou roli. Simíci zde mohou darovat orgány jako třeba slezinu! Mohou sem zavítat i těhotné Simky, ale bez sanitky. Těhotné Simky mohou rodit jak doma, tak i v nemocnici a mohou číst knihy těhotenství.
  • Dočkali jsme se velkého pokroku v zahradničení. Snad ještě většího než v The Sims 2 Roční období! Pokud má váš Simík zahradničářské vlastnosti, získáte tím opravdové výhody. Z ovoce a zeleniny může vytvářet skvělá jídla. Mezi některé druhy surovin patří třeba jabloň, lípa, volně žijící česnek, paprika, hlávkový salát, cibule nebo rajčata. Existují však i vzácné rostliny jako je třeba Smrtikvět. Smrtka si totiž radši vezme právě Smrtikvět, než Simíkovu duši.
  • Vaření je opravdovou zábavou, zvlášť když nemusíte studovat pouze jednu knihu o vaření, ale vašemu Simíkovi raději vyberete v městské knihovně plnohodnotný recept, který se rovnou naučí. Koupíte svému Simíkovi knihu ze sekce Mňam a chutné nebo si raději vyberete třeba Recepty na steaky? Vše je jen na vás. Potřebné suroviny můžete nakoupit třeba v obchodě Na rohu, ale můžete se také dočíst, že tento týden má Supermarket v centru velké slevy a tak cestu vezmete oklikou a ušetřite několik Simoleonů. Podle pozorovatelů se vývojářům druhy jídel opravdu povedly.
  • Hudba hraje ve hře důležitou roli. Svému Simíkovi můžete nastavit oblíbenou hudbu, kterou když poté někde uslyší, zlepší se mu nálada.
  • Simíci se mohou zaměstnávat na poloviční úvazek. Můžete být třeba třídič knih, hrobník, pečovatel, masér, recepční a další. Jste placeni na hodinu a můžete na ulicích potkávat svého šéfa, při čemž ho můžete požádat o povýšení nebo zvýšení platu. Můžete také přečíst knihy o dobrém postupu v povolání a udělat na šéfa dojem!
  • Můžete se stát spoluvlastníkem obecního pozemku a dostávat podíly ze zisku. Pokud máte hodně peněz, můžete si obecní parcelu dokonce koupit a vyhazovat zaměstnance.
zdroj: sims3.cz

19.1. 2009 - 25.1. 2009

27. ledna 2009 v 19:21 | Terka

Navstevnost za minuly tyden (19.1. 2009 - 25.1. 2009) je:
Pondeli: 8
Utery: 11
Streda: 15
Ctvrtek: 11
Patek: 8
Sobota: 8
Nedele: 4

Celkem: 65

Skvělé artworky z The Sims 3

24. ledna 2009 v 14:31 | Terka
Dnes, v pořadí již třetí novince, přináším opravdu povedené nové artworky z The Sims 3, na které se můžete později podívat i v galerii. Povšimněte si různorodosti a možnosti vzorů, které lze používat jak na oblečení, tak na objekty. Mezi artworky patří cvičící Simka, pestrobarevné křeslo a nebo třeba grilování.

zdroj: sims3.cz

Video z Creators Campu

24. ledna 2009 v 14:30 | Terka |  Videa
Na infinitesims.com se objevilo docela povedené video z The Sims 3 Creators Campu. Jsou v něm vidět i některé nové záběry z hraní hry.


zdroj: sims3.cz

Čtveřice obrázků z hraní a přesunutí data

23. ledna 2009 v 14:04 | Terka
Opět jsou zde screenshoty tentokrát z hraní. Můžeme na nich vidět tři typy domů. Jako první je tu vila, další krásný útulný domeček a jako předposlední dům který připomíná nějaké sídlo čarodějnice. Na posledním nalezneme obrázek který připomíná "ježibabu". Mohlo by se jednat o nadpřirozenou postavu která se v The Sims 3 objeví?
Další tentokrát nemylou informací je to, že The Sims 3 se odkládá na jaro 2009, informuje o tom Xzone. Což tedy neznamená, že tato informace je oficiální. Nabídl také svítilnu na klíče s logem The Sims 3. Doufejme, že vydání zůstane stejné.
zdroj: sims3.cz

20.Ledna - Měsíc do vydání The Sims

20. ledna 2009 v 17:23 | Terka |  Aktuálně na blogu
Tak už se to krátí...už jenom měsíc do vydání The Sims 3...já nevim jak vy ale já se už moc těšim až si The Sims 3 nainstaluju...už jenom 30 dní a vyjde The Sims 3...pokud to ještě nevíte na xzona.cz zlevnili The Sims 3 o stovku z 1399,- Kč na 1299,- Kč tak neváhejte a objednávejte...jinak doufám že se vám změna blogu líbí...dole je anketa o The Sims 3...pls hlasujte...
...tak zase někdy Terka12.1. 2009 - 18.1. 2009

19. ledna 2009 v 14:14 | Terka |  Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (12.1. 2009 - 18.1. 2009) je:
Pondeli: 9
Utery: 7
Streda: 5
Ctvrtek: 4
Patek: 2
Sobota: 1
Nedele: 3

Celkem: 31

Nový vzhled blogu

18. ledna 2009 v 19:32 | Terka |  Aktuálně na blogu
Tak jsem dokončila konečně změnu blogu. Abych vám to vysvětlila. Menu je teď nahoře. Doufám. že se vám to líbí. Jak jste si mohli všimnout je blog sladěn do modré barvy.

Video interview s Benem Bellem

18. ledna 2009 v 19:26 | Terka |  Videa
A máme tu nové interview s Benem Bellem. Ve videu můžeme vidět nějaké ukázky z The Sims 3 s Benovým komentářem. Zatím bohužel v angličtině.


zdroj: sims3.cz

Šest nových screenů

18. ledna 2009 v 19:25 | Terka
Na SimTimes.de byly zveřejněny screenshoty které ukazují nové simíky a dění ve městě. Jsou to první screenshoty v tomto roce. Navíc zachycují mnoho simíku najednou. Podívejte se sami.

zdroj: sims3.cz

Co připravuju ?

18. ledna 2009 v 15:49 | Terka |  Aktuálně na blogu
Mám pro vás jednu velkou novinu. Připravuju změnu blogu už tu nebude zelená. Tentokrát modrá . Celý blog komplet změním. A kdy to tak odhadem bude ? Možná tak za týden nebo dřív nebo i dnes.

Tři videa z vývojářského studia

15. ledna 2009 v 13:33 | Terka |  Videa
Na SimPost se objevila reportáž z vývojářského Creators Campu o The Sims 3. Video je s anglickými titulky. Na druhém videu se můžete zase podívat, jak se tvoří dabing k The Sims 3.

The Sims 3 - Nová fakta

14. ledna 2009 v 12:36 | Terka |  Informace
Stránky Infinite Sims přinesli nějaké novinky z vývojářského Creators Campu a zveřejnily některá nová fakta, která se objeví v The Sims 3. Také přibyl nový blog v sekci Vývojářské blogy.

Změna blogu

12. ledna 2009 v 17:50 | Terka |  Aktuálně na blogu
Je tu další změna vzhledu. Tentokrát zase moje zelená s modrou. Doufám, že se vám změna líbí. Hlasujte v anketě.


5.1. 2009 - 11.1. 2009

12. ledna 2009 v 15:04 | Terka |  Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (5.1. 2009 - 11.1. 2009) je:
Pondeli: 1
Utery: 2
Streda: 2
Ctvrtek: 3
Patek: 4
Sobota: 1
Nedele: 4

Celkem: 17

Odcházím...

8. ledna 2009 v 16:48 | Jana |  Aktuálně na blogu
čauky jenom jsem vám chtěla oznámit že odcházím.. Prostě nevím žádný novinky o TS3 a navíc Terka se tady o to stará a já nic nedávám.. Jenom občas abyste věděli že žiju dejchám a podobně.. No tak se mějte.. hodně velkou návštěvnost, hodně nápadů, krásný komixy o TS3 až vyjde.. Veřte mi že Terka bude první kdo si ho koupí


Tak mějte se krásně a paa.. Jinak s Terkou budem SB a pořád jsme v kontaktu. Terčo kdyby byly nějaké problémy dej vědět..

© Sims 3 team 2008 - 2010