Prosinec 2009

21.12. 2009 - 27.12. 2009

28. prosince 2009 v 13:19 | Terka |  Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (21.12. 2009 - 27.12. 2009) je:
Pondeli: 77
Utery: 99
Streda: 91
Ctvrtek: 64
Patek: 104
Sobota: 92
Nedele: 127

Celkem: 654

Ach juuu!!!

27. prosince 2009 v 19:11 | Terkaaa |  Aktuálně na blogu
Ahoooj! Tak jak se vede? Po všech těch vánočních svátcích jsou určitě všichni odpočatí... I když...né až tak moc! Dneska jsem plánovala prosedět odpoledne u počítače a psát na blog. Ale nepovedlo se! Plán se nezdařil! Zmařila mi ho mamka, jeli jsme na veřejné bruslení. Ale nakonec jsem byla moc ráda. Užila jsem si to! Jenže těmhle "pohibovým" akcím nění konec! Zdaleka ne... Mamka mě chce každý den brát na procházku. Prý abych neseděla jenom u počítače: "Terezo! Jak si to představuješ, sedět pořád u počítače?!" řekla mi dneska. "Ale co jinýho mam asi tak dělat?" odsekla jsem a hrála dál Sims. "No to teda né, holčičko! Od těďka pěkně každej den ven.". A tím naše debata skončila...

Teď píšu od tety, takže jsem na počítači, kde mám The Sims 2. Nudila jsem se, a komix mám připravený doma (My life - 4.díl). A na blog ho dám asi až zítra... Pokud budu moct na počítač! xD
A taky jsem dneska doma hrála The Sims 3. Do hry se vloudila chybička, protože jsem dva Simíky dala, aby se muchlovali, a oni se do sebe nějak zapletli, nebo co! xD Doufám, že jsem to vyfotila, abych vám to sem zítra (možná) mohla dát...

Jinak, jak jste užívali Vánoce?Vánoční bleskovka

25. prosince 2009 v 12:01 | Terka |  Bleskovky
1. Ahoj...jak se máte ?
2. Dostali jste k vánocům to co jste si nejvíce přáli ?
3. Co to bylo ?
4. Už se těšíte do školy ?

(Bleskovka trvá do prvních 5 komentářů)

Info

23. prosince 2009 v 12:06 | Terkaaa |  Aktuálně na blogu
Zase já...xD

Jenom pro ty, které tohle zajímá... Mám tím namysli prožívání vánočních svátků.

2.Vánoční download!

22. prosince 2009 v 17:36 | Terkaaa |  Oblečení
A tady je 2.vánoční download, dvoje šaty pro simky:1.Vánoční download!

22. prosince 2009 v 17:33 | Terkaaa |  Oblečení
Ahojky, jak si jistě vzpomínáte, tak jsem se vás ptala, co byste chtěli víc: vánoční obrázky se sims 3, a nebo vánoční downloady. Zatím se hlasuje pro obe volby. Ale již dneska jsem našla vánoční download do The Sims 3... A neodolala jsem! :D Je to oblečení pro babičky. Tady je:

P.S.: Až se objeví stránka na stažení tohoto dwnloadu, tak nahoře (nad oblečením) je zelená šipka dolů. Na tu klikněte, a stahujte!


Ahojda... :)

21. prosince 2009 v 18:06 | Terkaaa |  Aktuálně na blogu
http://www.akaska.cz/obrazky/vanoce/vanocni.gifAhojky...

Takže, ten komix jsem včera nafotit nestihla, ale to nemění nic na tom, že ve středu bych ho mohla zveřejnit! No jinak taky...zase k Vánocům! :D Dokonce i v testu v časopise mi vyšlo, že jsem maniak. Vánoční maniak. Ale teď tak trochu jinak. Žádné dotazníky, prostě nic z toho, co bylo. Myslím, že toho už jsem sem dala hodně. A vůbec, článků o Vánocívch jsem zveřejnila víc než dost, a proto si teďka do středy dám od vánočních článků pokoj! Jde o to, jestli byste chtěli, abych vám vždycky udělala několik obrázků v photofiltre z brázků z flickrů, a pak je sem zveřejňovala. A taky jestli byste chtěli (hlavně vánoční posedlíci, jako jsem já...xD), abych sem přidala pár vánočních downloadů do The Sims 3... Jestli ano, tak napište do komentářů, jestli jste jen pro jednu variantu, tak pište taky!

Zdraví, Terkaaa

14.12. 2009 - 20.12. 2009

21. prosince 2009 v 12:52 | Terka |  Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (14.12. 2009 - 20.12. 2009) je:
Pondeli: 36
Utery: 42
Streda: 39
Ctvrtek: 59
Patek: 47
Sobota: 77
Nedele: 85

Celkem: 385

Jdu...

20. prosince 2009 v 18:10 | Terkaaa |  Aktuálně na blogu
Ahojky... Jdu...fotit komix! Už zítra bude nafocený, a někdy do středy by měl být na blogu. :))

Posedlost!

18. prosince 2009 v 17:04 | Terkaaa |  Aktuálně na blogu
Čauky...asi po pár minutách, zase já! :D No...jak se nám tak ten vánoční čas blíží, tak někteří z nás si určitě přejí The Sims 3. A ti, kteří už ho mají si možná přejí The Sims 3 Cestovní horečku, nebo Luxusní bydlení. Já bych si ostatně přála oba datadisky, jenže mamča a taťka mají pro mě překvápko a mě štve, že mi nechtějí říct co to bude (ostatně...o tom překvapení vlastně je, co? :D.


Zrovna včera jsem fotila v rodině Steward 3.díl komixu My life. Jak se vám líbil? Byl sice trochu klidnější, než díl předtím, ale to se ve čtvrtém díle změní! Mishell bude celé odpoledně volat neznámé číslo. Její matka bude mít opět záludný rozhovor s otcem Mishell, s Jamesem, který unese Hannah - Mishellinu kamarádku. Jak to dopadne vám neprozradím, protože jednak - nemám to ještě domyšlené (:D), a za druhé - to by už nebylo napínavé, no posdte sami! :)


Zrovna před chvílí jsem taky a zase hrála The Sims 3. Stáhla jsem si pár vánočních downloadů, protože mě ta vánoční nálada tak pohltila, že i v této hře musím mít kousíček Vánoc! Jinak jsem si stáhla i stromeček a takovou "bednu" na sníh... I v mojí (opravdové) škole máme stromeček. Ozdobili jsme si ho našimi výtvory z barevných papírů...xD...a k tomu jsme nastříhali na tenoulinkoučké prozžky bílý papír a nasypali ho na stromeček, jako by to byl podlouhlý sníh. :D


Jak už jsem se taky zmiňovala...na Vánoce opravdu myslím tam milionkrát (i když jsem psala miliardkrát...xD)! Vánoční nálada dokonce pohltila i moje kamarádky, včetně těch neustále nachmuřených. Vánoce prostě změní každého...skoro. :))


Takže...chtěla bych, aby se nám všem Vánoce vydařily, abychom dostali to, co si přejeme, a ti, kteří chtějí The Sims 3 a jeho dodatky, tak o těch platí to samé. Jo, a taky držím palce pěstovačům kaktusů, jako jsem já (kaktus je jedním z mých přání! :D)... I když jsou Vánoceještě za prahem dveří, tak už to říkám jakoby předvánoční přání, protože i předvánoční čas je důležitý!"


Zatím ahoj, Terkaaa
P.S.: Dneska jsem se s délkou článku překonala...když nepočítám komiy! :D
P.S.2: Mějte se krááásně!!! :))Vánoční dotazník

18. prosince 2009 v 16:47 | Terkaaa |  Aktuálně na blogu
Ahojky... Tak jak si užíváte předvánoční doby teď? Já...no zkrázky vcelku dobře. Ale Vánoc se už nemůžu dočkat! Myslím na ně pořád, tak 1 000 000 000 denně! No prostě furt! A co vy? Jelikož bych ráda věděla, jak se těšíte na Vánoce atd. , tak mi prosím vyplňte do komentářů tohle:

1.Co si přeješ k Vánocům?
2.Chceš The Sims 3?
3.Máte už stromeček?
4.Máš už nakoupené dárky?
5.Hledáš dárky? Našel/la jsi už něco?


Diky moooc...xD

My life - 3.díl

17. prosince 2009 v 19:52 | Terkaaa
Tak, a je tu další díl komyxu My life. Tenhle je trochu kratší, má jen 17 obrázků oproti dílu s 27 obrázky... :D Tenhle díl navazuje na 2.díl, kde Mishell v noci vzbudila obrovská rána do okna (na posledním obrázku)! A taky... Bude na něj navazovat 4.díl!

C.Č.

Create a World ke stažení!

16. prosince 2009 v 22:35 | Lady-Pajushka |  Informace
Takže tady je odkaz na stažení http://cz.thesims3.com/game/tools/world bude i nějaká recence ;)

Opravný patch a Create a World!

16. prosince 2009 v 21:43 | Lady-Pajushka |  Informace
Máme pro Vás potěšující informace, které se týkají samotné hry The Sims 3. Abych Vás již nadále nenapínal přijdu rovnou k věci. První dobrá zpráva se týká toho, že vyšel již slibovaný opravný patch (1.8/2.3) do samotné hry i datadisku a ta druhá zpráva se týka, že samotný Rod Humble zdělil příchod očekávaného nástroje Create a World již tento týden. Jak se tedy na příchozí program těšíte?

Jsme na Facebooku!

16. prosince 2009 v 19:38 | Lady-Pajushka |  Aktuálně na blogu
Jsme na Facebooku vytvořila jsem skupinu abychom tam mohli diskutovat a dávat obrázky ze hry atd. Takže jdeme na to tady je název:
s-i-m-s-3.blog.cz
A odkaz abyste se mohli taky připojit-


Zítra tu nebudu

14. prosince 2009 v 19:18 | Tarkaaa |  Aktuálně na blogu
Ahojky, už sem tu zas!!! :-D

Chci vám jen říct, že zítra tu nebudu, jedeme se školou do Prahy. Ale ve středu by měly přibýt minimálně 3 články + 3.díl mýho komixu My life.

Takže zatím, Terkaaa

P.S.: Mějte se hezkyyy...xD ;)

Čauky...

14. prosince 2009 v 18:29 | Terkaaa |  Aktuálně na blogu
Čauky...

Tak jak jste si užili 3. adventní neděli? Já vcelku dobře... Dneska jsem zrovinka hrála The Sims 3, a protože mi umřela ženská (:-D) na nedostatek jídla, ani se nedivím!, tak mě to na chvíli odradilo... A tak jsem se sešla s kámoškama a šli jsme bobovat. Takže ti, co sedí celý dny u monitorů (né, že bych vás chtěla vyhnat, to ne!) tak si zkuste s kamarádama vyjít na boby, brusle nebo lyže. Uvidíte, že potom na tom počítači to bude příjemnější! Nevim sice proč, ale fakt! xD

Asi sem blázen, co to tady vlastně melu... Ale za to může ta supr nálada, že sem taky vystrčila paty z baráku a šla ven! Představte si to! Já sem šla ven! Já, takovej závislák na počítači...xD

Ale to je jedno....do komentíků prosííím napište, co děláte v zimě najradši. Myslím s kamarády... :))

A tady na závěr, moje párty z TS3: (To je ta ženská, co umřela...xD)

7.12. 2009 - 13.12. 2009

14. prosince 2009 v 16:11 | Terka |  Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (7.12. 2009 - 13.12. 2009) je:
Pondeli: 26
Utery: 23
Streda: 15
Ctvrtek: 21
Patek: 44
Sobota: 36
Nedele: 29

Celkem: 194

:)...........Ahojte............:)

13. prosince 2009 v 15:54 | Terkaaa |  Aktuálně na blogu
:)...........Ahojte............:)


Takže...chtěla jsem vám jenom prozradit, že bych měla dostat TS3 Cestovní horečku a TS3 luxusní bydlení... :)) Říkám to hvůli komixům, protože nevim, jestli mi po nainstalování zůstanou uložený rodiny v The Sims 3. Ale mohly by. :D Jinak taky...když jsem se byla dneska...před chvilkou tak letmo mrknout do poradny, někdy na konci října, nebo září (to je jedno, né? :D) jsem tam narazila na dotaz, kam ukládat a vůbec jak se vypořádat s downloady. Já jsem sice nastoupila asi až někdy koncem listopadu, nebo nějak tak, a přidala jsem tam návod na downy taky tak. Takže...pro mám dojem Lisu: Koukni se do návodů. Přidala jsem tam jeden, který přesně odpovídá na tvůj dotaz...

I když teda nevím, jestli už Lise neporadila Terka nebo Pája... Ale což?! Kdyžtak to tam je i pro ostatní.

Čtěte si návody a ahoj!

P.S.: Hezkou UŽ 3.adventní neděli! :)
P.S.2: Těšíte se na Vánoce? Na dotaz prosím odpovdejte do komentářů... ;)

© Sims 3 team 2008 - 2010