Březen 2011

Hotovo!

25. března 2011 v 9:23 | Terkaaa |  Aktuálně na blogu

Nazdárek :)

Tak, a je to hotovo! :) Monžá si říkáte, co jsem to udělala. Ano, dala jsem starý design. A proč? Protože jsem něco jako antigrafik a tyhle starší designy se mi celkem líbí. Myslím, že je tu budu na blogu střádat. Samozřejmě časem zkusím "ukuchtit" v nějakém programu nějaký nový. :D Jinak vše je hotovo, rubriky, které nefungovaly jsou pryč, taktéž i nefunkční SBénka... U těch ostatních mi můj divný instinkt našeptával...dej jim ještě šanci, Terko. :D Takže takhle. No, teď už jen sehnat nová SB, vás by taky občas nezabilo sem napsat...:) Jestli jo, tak mě nadál bude těšit návštěvnost :D No a pak začít blogovat o sto-šest! :D

Poradna

24. března 2011 v 18:32 | Terkaaa |  Poradna
Máš nějaký dotaz ohledně Sims 3 nebo Sims 2? Napiš nám do komentářů. Klidně se zeptej! :)

Rekonstrukce! ;)

24. března 2011 v 18:11 | Terkaaa |  Aktuálně na blogu
Ahoj, tak se hlásím s rychlou zprávou. Jsem nemocná a jsem doma. Teď jsem doma sama a mám chvilku čas, takže... Vám jdu oznámit, že blog bude pokračovat! ;) Na to už jste mohli přijít v názvu článku. :D No, co bych tady chtěla změnit? Možná nějaké rubriky, komix, možná design, ale nevím... Smažu tuto poradnu a založím novou, protože tahle už přetéká komenty, na které nikdo neodepsal a nastává co? Zmatek! Tak, potom si uspořádám SB, nejspíš některé nové naberu. Časem najdu spolublogera a ohledně komixu... Nebude vám vadit, že bude z The Sims 2? Snad ne, jelikož The Sims 3 nemám. Ale články o TS3 přibudou i dál! ;) Tak, jdu makat. :)

Nebudem si nic nalhávat ;)

19. března 2011 v 14:10 | Terkaaa |  Aktuálně na blogu

Ahoj lidičky! :)

Nebudem si nic nalhávat, několikrát jsem vám slibovala, že se vrátím. Ale po nejspíš definitivním odchodu Terky, teď už tenisky a Páji mě tento blog taky odradil... Ale teď jsem přišla s velikým rozhodnutím. Chcete, aby tento blog pokračoval? Chcete, abych se ho po svolení Terky ujala? Prosím o odpověď! ;)

© Sims 3 team 2008 - 2010