Stránky

Jenom jedna stránka

24. února 2010 v 15:46 | Terka
Hledáte do mobilu hru, motiv,... Tak si zajděte na foto-mobil.blog.cz. Je to stránka mé kamarádky, která ten blog teprve rozjíždí. Pomáhám jí s blogem. Tak doufám že tam zajdete. Blog můžete brzy najít i v SB.

Terka

ourworld.com

10. ledna 2010 v 16:40 | Terka
Jedná se o online hru, která je zdarma. Je to trošku podobné The Sims. No kdyby jste se tam někdo přihlásil tak jsem tam jako Terkas tak si mě přidejte do přátel. Bohužel je to celé anglicky. Takže pokud si tuto hra chcete zahrát tak ..:ZDE:.

Moje oblíbená stránka

13. prosince 2009 v 15:30 | Tarkaaa
Takže... Už jsem vám sem dala pár slušných oblečků od Liany. Už jistě znáte lianasims2, že? Tak tadyto je suprová stránky na downloady do The Sims 3: www.lianasims3.net Někteří už ji určitě znáte. Tak ti, co jste o ní ještě toho moc neslyšeli, neváhejte a běžte stahovat! Všechno co si tam budete chtít stáhnout vám zaručeně půjde! Sama jsem to testovala! ;)

travian.cz

7. května 2009 v 17:54 | Terka
Jedná se o online hru, která je zdarma. Je to strategie, kde musíte útočit na jiný hráče. Můžete si vybrat jaká budete národnost (např.: Římané, Galové a nebo Germáni). Dohromady se tam 13 severu. Takže pouku si tuto hra chcete zahrát tak .:ZDE:.

doodletoo.com

10. dubna 2009 v 15:03 | Terka
A je tu další odkaz na anglickou stránku. Je to taková školní tabule kde si můžete kreslit, čmárat ,... Chodí tam hodně čechů takže si klidně s nimi povídat. .:ZDE:.

akinator.com

9. dubna 2009 v 16:20 | Terka
A jako první sem dám jednu anglickou stránku. Bohužel je celá anglicky. Ale aby vám to vysvětlila. Kliknete na PLAY. Vyplníte informace. A dáte znovu PLAY. Vymyslete si nějakého herce, herečku, postavu v seriálu,... A odpovídejte mu na otázky. Já nevim jak vás, ale mě to strašně moc baví a skoro vždycky to uhodne. Ale pokud to nepude tak je to proto že je stránka přetížená. Tak to prosím zkuste později a buďte trpěliví. .:ZDE:.


 
 

Reklama

© Sims 3 team 2008 - 2010