Ze hry

10 let Simíků!

6. února 2010 v 12:58 | Pajushka

Možná si pokládáte otázku proč píšu tento článek tak pozdě když ostatní blogy už ho měli i před dvěma týdny. A odpověď je že jsem čekala na oficiální email od EA games abych měla inspiraci a neopisovala to od jiných blogů či stránek. Tak a teď už konečně jdeme slavit!!!

Příspěvky

27. ledna 2010 v 13:13 | Pajushka

Protože mi nejdou simíci 3 tak nemůžu samozřejmě přidávat ani věci ze hry atd. a tak se vás ptám jestli vám nebude vadit když budu přidávat ze hry TS2 a jinak články TS2 i TS3?

Fotky z mojí hry

17. ledna 2010 v 14:53 | Terkaaa
Ahojky...xD

Tak se dneska nudím a jdu si pustit The Sims 3. No, a protože vám teď budu vynahrazovat dobu mého "neschopenství", tak vám sem přidám várku foteček z mojí opravdu trhlé rodinky... Ta bábina vypadá opravdu příšerně! xDC.Č.

Budu mít Cestovní horečku!

25. listopadu 2009 v 18:18 | Lady-Pajushka
Takže protože kluk mí ségry je docela IT a já moc stahovat hry neumim. Tak mi stáhne Cestovní horečku ještě ho musím překecat aby to bylo co nejdřív. Ale pak se těšte na nášup článků o tomhle novym datadisku!

Moje siminka

14. srpna 2009 v 19:40 | Sio
Dneska jsem s kámošem hrála u nás doma Sims 3. On nikdy Sims 3 nehrál, tak jsme šli na tvoření simíků. Vytvořili jsme každý jednoho. Je to rodina Burksovi. =D Tady je malá ukázka =).

Příběh Bibelových- část 2.

5. srpna 2009 v 10:53 | Sio
Takže když jsem včera říkala, že sem dám ještě včera večer další díl, myslela jsem to vážně! Ale tak jsem se do hraní s Bibelovýma tak zažrala, že jsem se od toho nemohla odtrhnout. Nafotila jsem s nima poměrně hodně fotek, ale vybrala jsem jen pár nejzajímavějších.

Příběh Bibelových- část 1.

4. srpna 2009 v 14:11 | Sio
Včera jsem si v The Sims 3 vytvořila rodinku jménem Bibelovi. Členi rodiny jsou dva. Hanka Bibelová a Filip Bibel. Oni se tak jmenují, ale jsou to jenom spolubydlící. Budu se je v nejbližší době snažit sblížit atd., jenže já jsem teď u prarodičů, takže u téhle rodinky nebudu každý den (babi a děda mají svůj notebook).
S rodinkou jsem začala hrát až dnes. Přestěhovala jsem je do nového domu, předem vybaveného, aby jsem nemusela ,,strácet čas''s vybavováním celého domu, a mohla si konečně zahrát. ;) Když jsem ale klikla na ikonu onoho domu, tevřelo se mi na ploše okýnko, kde bylo napsáno, že dům který jsem vybrala, byl postaven na místě starého hřbitova a že mrtví nemají ještě klid a pokoj v duši nebo co xD a měla jsem na výběr, jestli ten dům chci s duchama nebo bez.

Moe tvorba.. xD

2. července 2009 v 21:58 | Sio
Moje malá tvorba... Simka v ložnici.. xD Párkrát jsem ji blýskla a chvilku si hrála... xD pište jak se líbí.. x)

Vodní hrátky

1. července 2009 v 10:28 | Sio
Ahoj. Dneska bych měla začít fotit nový komix z TS 3 ale asi až odpoledne.
Zatím hraju s jednou přednastavenou simkou a prohlížím si s ní město.
Dneska jsem s ní šla do místního bazénu a pořídila jsem pár fotek.
Tady jsou..

Mám The Sims 3...

30. června 2009 v 22:50 | Sio
Ahoj lidi. Dnes jsem si byla koupit TS3.
Mé první dojmy ze hry jsou takové, že je o 100 procent lepší než TS2.
Dnes vám sem dám jen dva obrázky ze hry a slíbím vám, že se tu brzy objeví můj první komix z TS3. x)
 
 

Reklama

© Sims 3 team 2008 - 2010